SvenskaEnglish
Yhteystiedot

Käynti-/ ja postitusosoite

Paattimaakarit Oy
Sahakatu 2
21200 Raisio / Finland


Keskus
Tel. +358 20 7559 840
Fax. +358 20 7559 849
paattimaakarit@paattimaakarit.fi

Sijainti kartalla



Ostolaskut


Verkkolaskutusosoite:

OVT-tunnus: 003706623110
Välittäjätunnus: OKOYFIHH

Paperilaskut:
Paattimaakarit Oy / Ostolaskut
Sahakatu 2, 21200 Raisio


Laskuissa mainittava Paattimaakareiden ostotilausnumero sekä ostajan nimi.
Laskutusta koskevat yhteydenotot: reskontra@paattimaakarit.fi

 

HENKILÖKUNTA

Toimitusjohtaja
Sami Nurmela
(yritysasiakasmyynti)
+358 50 3891 896
sami.nurmela@paattimaakarit.fi

Myyntijohtaja
Esa Nurmi
(yritysasiakasmyynti)
+358 50 3891 893
esa.nurmi@paattimaakarit.fi

Ostot ja puutavaramyynti
Sami Ojala
+358 40 1629 923
sami.ojala@paattimaakarit.fi

Talouspäällikkö
Soile Kaunisto
(osto- ja myyntireskontra, kalustemyynti)
+358 20 7559 840
soile.kaunisto@paattimaakarit.fi

Suunnittelupäällikkö
Teppo Laine
+358 50 3891 894
teppo.laine@paattimaakarit.fi

Suunnittelija
Eero Kovanen
+358 40 7462 077
eero.kovanen@paattimaakarit.fi

Suunnittelija
Jarkko Oja
+358 50 5452 888
jarkko.oja@paattimaakarit.fi

Tuotantopäällikkö
Heikki Virta
+358 40 7448 548
heikki.virta@paattimaakarit.fi

Työnjohtaja
Lauri Laitinen
+358 40 0641 421
lauri.laitinen@paattimaakarit.fi

Työnjohtaja
Juhani Peltoniemi
+358 50 3891 897
juhani.peltoniemi@paattimaakarit.fi

Hallituksen puheenjohtaja
Pekka Lohikoski
+358 50 3891 892
pekka.lohikoski@paattimaakarit.fi

Yritys Tuotteet Tuotanto Yhteystiedot